Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
12>(celkom 19 výsledkov)
12>(celkom 19 výsledkov)

Detská kozmetika NIVEA Baby

 
Nivea Visage - pleťová kozmetika, Nivea Body - telové mlieka, Nivea Hair Care - vlasová kozmetika, Nivea Baby - detská kozmetika, Nivea Deodorant - deodoranty, Nivea Intimo - prípravky na intímnu hygienu, Nivea for Men - pánska kozmetika, Nivea Hand - kozmetika na ruky, Nivea - sprchové gely, mydlá, Nivea Creme - krémy, Nivea Soft - krémy.
 
Výrobky NIVEA, ktoré sa predávajú v 150 krajinách, majú dôveru na celom svete. V skutočnosti sú zákazníci v mnohých krajinách presvedčení, že NIVEA je miestna značka! Firma Beiersdorf považuje tento malý omyl za veľký kompliment. Napriek všetkým zvratom a obratom minulého storočia stále platí jeden fakt - NIVEA znamená jemnú starostlivosť. Dermatologickí odborníci firmy Beiersdorf ponúkajú trvalo vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Modrá plechová dózička Krému NIVEA je nadčasová. Vždy je v súlade s potrebami a želaniami zákazníkov.  
 
Nivea BABY výrobky sú vysoko nadčasové. Poskytujú Vašemu dieťatku potrebnú hydratáciu a starostlivosť. Majú jemné zloženie a preto sú vhodné aj pre citlivú detskú pokožku.
 
V sekcii pre detičky nájdete kompletný sortiment detskej kozmetiky Nivea Baby. Detská kozmetika Nivea BABY je za bezkonkurenčné ceny. Doručíme Vám ju do 24h kuriérom (podľa obchodných podmienok). Tak neváhajte a vyskúšajte nakúpiť detskú kozmetiku Nivea Baby v e-shope Bugy z pohodlia Vášho domova. Ušetríte tak čas a peniaze. Konečne budeme mať viac času na Vaše deti.

 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách