Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
12>(celkom 18 výsledkov)
12>(celkom 18 výsledkov)

Parfémy Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo. Značka uznávaná v talianskom, ale aj svetovom módnom priemysle. Produkty značky Salvatore Ferragamo pre mužov i ženy zahŕňujú okrem topánok, kolekcii odevov, kabeliek až po širokú škálu doplnkov aj skvelé parfémy, ktoré sa predávajú po celom svete.

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo symbolizuje večnú ženskosť a eleganicu splynutú do jednej dokonalej vône. Salvatore Ferragamo F for Fascinating je zasa vyjadrením zmyselnej a rafinovane sofistikovanej ženskej vône. Salvatore Ferragamo F For Fascinating Night je odvážnejšia a zvodnejšia vôňa vhodná pre večerné akcie a špeciálne schôdzky. Salvatore Ferragamo Incanto je vôňa z rozprávy. Je to vôňa širica enegriu. Salvatore Ferragamo Incanto Shine žiari ako pestrofarebná dúha. Delikátna ovocná vôňa vhodná na leto. Salvatore Ferragamo Incanto Bloom je takisto neuveriteľne zvodná letná vôňa. Salvatore Ferragamo Incanto Bliss už svojim flakónom naznačuje že ide o niečo neskutočné. Je to svieža vôna s nádýchom mora, fantácie, mágie a alchýmie. Salvatore Ferragamo Incanto Heaven je zase temperamentná, pestrá a živá vôňa.  

Z pánskych vôní je rokmi overená klasika Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme plná vzrušujúcej energie, zmyslenosti a vášne. Ďalšou pánskou vôňnou je edícia Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Black. Medzi pánske parfémy uvendené na trh v roku 2011 je tiež korenisto svieži parfém Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme Free Time.

 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách