Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
12>(celkom 23 výsledkov)
12>(celkom 23 výsledkov)

Parfémy Lacoste

 
Máte tričko s krokodýlom? Pokiaľ si na luxusné trička nepotrpíte, môžete si svetoznáme logo Lacoste postaviť aspoň na toaletný stolík. Lacoste ponúka parfémy pre ženy aj mužov, a to predovšetkým mladistvé, športové kompozície. Svieže, jemné a kvetinové parfémy Lacoste oslovia ženy, ktoré túžia po nenápadnej voňavej aure. Mužom Lacoste ponúka moderné, svieže či ľahko korenisté kreácie.
 
Parfém pre ženy Lacoste Dream of Pink prináša všetkým mladým dievčatám a ženám nezabudnuteľnú chuť do života. Je plná radostných a žiarivých tónov.  Z tejto edície sú známe ďalšie dve vône Lacoste Love of Pink a Lacoste Touch of Pink. Žena, ktorá je temperamentná a energická určite siahne po vôni Lacoste Inspiration. Lacoste Inspiration je prvým dámskym parfémom stelesňujúcou ideu voľnosti, ktorá je jednou zo základných charakteristík značky Lacoste.
 
Slávny francúzsky parfumér, Claude Dir, je jedným z najtalentovanejších svetových odborníkov v oblasti parfumérstva. Claude Dir vyrastal v Grasse, takže vôňa stimulujúcej krajiny, jeho rodného Provence na juhu Francúzska, bola vždy súčasťou jeho života. Inšpirovaný pulzujúcimi vôňami z jeho návštevy Jamajky, chcel Claude Dir vôňu Lacoste POUR HOMME okamžite uplatniť ako pánsky parfém, plnú hĺbky a silnej zmyselnosti, ale so sviežou a mladistvou príchuťou. Jednou z ďalších svetoznámych pánskych vôní je Lacoste Essential, ktorá je kľúčom k novému životnému postoju. Je to sloboda uzavretá do flakónu, výzva k prirodzenosti. Nová športová verzia od Lacoste Essential je Lacoste Essential Sport, ktorá prináša mužskému pokoleniu ľadovú sviežosť, ktorá povzbudzuje a posilňuje zmysly. Medzi najnovšie pánske parfémy patrí Lacoste Challenge a jeho nástupca Lacoste Challenge Refresh, ktorých flakón pripomína rúčku tenisovej rakety.

 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách