Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
1234>(celkom 39 výsledkov)
Givenchy Ange ou Démon, parfémovaná voda 30ml_1712131

Givenchy Ange ou Démon

Skladom
Cena od: 59,00 €
Givenchy Very Irresistible, toaletná voda 50ml_247933

Givenchy Very Irresistible

Skladom
Cena od: 37,00 €
Givenchy Pí Neo, toaletná voda 50ml_1712118

Givenchy Pí Neo

Skladom
Cena od: 10,00 €
Givenchy Ange Ou Démon Le Secret, parfémovaná voda 50ml _1712133

Givenchy Ange Ou Démon Le Secret

Skladom
Cena od: 56,00 €
Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy, toaletná voda 100ml_1712154

Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy

Skladom
Cena od: 62,00 €
Givenchy Play Sport, toaletná voda 50ml_1712155

Givenchy Play Sport

Skladom
Cena od: 62,00 €
1234>(celkom 39 výsledkov)

Parfémy Givenchy

 
Otcom tejto značky je Hubert de Givenchy narodený roku 1927 vo Francúzsku. Už v mladosti našiel vášeň k móde, ktorá ho sprevádzala celý život. V 10-tich rokoch navštevoval svetovú výstavu v Paríži a vždy sa z nej vracal plný zážitkov, ktoré v ňom vyvolali modely z celého sveta. Po okupácii Francúzska Nemeckom odišiel Hubert študovať do Paríža, kde stretol Jacquesa Fathi.
 
Pod vedením Pigueta, Lelonga a Diora získal skvelé skúsenosti, ktoré potom uplatnil na svojej ceste za snom, ktorý sa mu splnili v r. 1952, kedy predstavil svoju prvú kolekciu. O rok neskôr stretol Audrey Hepburn, podľa neho ideál ženskosti, s ktorou nadviazal 40 ročné priateľstvo. Audrey si veľmi obľúbila jeho modely a predstavila sa v nich aj vo svojich filmoch napr. "Breakfast at The Tiffany." V r. 1954 predstavil  dámsku klekciu, ktorá spájala modernu s klasikou a odvahou, vďaka ktorej sa Givenchy stal osobnosťou módneho sveta. Stal sa tiež spoločníkom francúzskej elity LVMH, do ktorej patrí Vuiton, Dior, Lacroix a Céline. Teraz môžeme pod značkou Givenchy nájsť aj radu parfémov, ktoré sa stali obľúbené po celom svete.
 
Modernú dámsku eleganciu Givenchy si obľúbilo mnoho žien vrátane tých najslávnejších. Okrem módy nechýba v ponuke značky ani kozmetika a samozrejme parfémy. Sortiment je veľmi široký a čo parfém, to klenot. Nech už Givenchy robí orient, kvetiny či sviežosť, nikdy nechýba aura elegancie, typická pre pravú dámu. Jedným príkladom takéhoto ženského parfému je Givenchy Absolutely Irresistible, hravou vôňou pre ženy je Givenchy Amarige. Jemná a pritom prenikavo kvetinová vôňa, to je parfém Givenchy Amarige D'Amour. Niečo z iného kúska je vôňa Givenchy Amarige Mariage, ktorá je známa svojím obsahom z jemnej škorice. Mystický a tajomný je parfém Givenchy Ange ou Démon (Étrange), ktorý je elegantný i ležérny zároveň. Podobná vôňa, ale určená pre ženskú jemnosť sa nazýva Givenchy Ange ou Démon Tendre.
 
Givenchy Very Irresistible je prvá kvetinovo aromatická vôňa, ktorá v sebe spája rôzne odrody ruže s hviezdičkami anýzu a verbeny. Vzdáva hold tradíciam a zároveň je hravá a veľmi zvodná. Jeden z pánskych parfémov je Givenchy Pí, ktorého nositeľom je muž nosiaci pomenovanie najväčší zvodca. Neustále uniká do nekonečna, a zároveň sa opäť objavuje. Givenchy Pí Neo je vôňa plná talianskych citrusov. Givenchy Pour Homme Blue Label je nová svieža drevitá vôňa, ktorá kombinuje trvalú sviežosť s mužnou silou pánskych vôní značky Givenchy. Známa klasika je parfém Givenchy Very Irresistible for Men. Ďalšími známymi vôňami z kolekcie značky GivenchyGivenchy Very Irresistible Fresh Attitude, Givenchy Xeryus a Givenchy Xeryus Rouge.
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách