Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
123>(celkom 32 výsledkov)
123>(celkom 32 výsledkov)

Parfémy Calvin Klein

 
Calvin Klein sa narodil r. 1942. stal sa prvotriednym návrhárom, ktorý stále udáva v móde smer. U niektorých Kleinových modelov je jedno, či si ich oblečie muž alebo žena, obom sadnú rovnako dobre.
 
Calvin Klein je totiž vynálezcom unisexu. Navrhol unisexové prádlo a v r. 1994 uvidela světlo sveta prvá unisexová vôňa ck ONE. Dnes navrhuje nielen oblečenie, ale aj šperky, hodinky, okuliare, bytové doplnky. Parfémy značky Calvin Klein tvoria tri piliere: Calvin Klein Classic, ck, Euphoria. Dnes sú o novom druhu spojenia, ktoré je prestúpené sexualitou a technológiou. Možnosť byť fyzicky smelý, ale citovo neviazaný charakterizuje technosexualitu. ck one je o spojení so skupinou, ck be je o spojení so sebou samým, ck IN2U je o spojení s inou osobou.
 
Calvin Klein ponúka pre ženy široké spektrum parfémov, medzi ktoré patria kvetinovo-orientálne parfémy Calvin Klein Contradiction, Calvin Klein IN2U Go, Calvin Klein IN2U, Calvin Klein Euphoria.  K orientálnym vôňam patrí tiež Calvin Klein Secret Obsession, ktorá sa vyznačuje svojim korenistým prevedením. Medzi svieže vône patria Calvin Klein IN2U Heat for Her, Calvin Klein Eternity Summer, Calvin Klein One Summer, svieža kvetinovo-ovocná vôňa Calvin Klein Euphoria Spring Temptation, svieža-citrusová vôňa Calvin Klein Euphoria Blossom. K romantickým kvetinovým vôňam patria Calvin Klein Eternity, Calvin Klein Eternity Summer, Calvin Klein Escape.
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách