Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
(celkom 10 výsledkov)
(celkom 10 výsledkov)

Parfémy Giorgio Armani

 
Giorgio Armani sa narodil 11. júla 1934 v Piacenze, Taliansko. Pôvodne vyštudoval lekárstvo, ale vášeň našiel vo fotografovaní. Potom pracoval v obchodnom dome La Rinascente ako dizajnér výkladov. Armani zožal medzinárodný úspech, keď obliekal niekoľko významných Hollywoodskych hviezd, predovšetkým Richarda Gerea vo filme Americký gigolo z roku 1980. Mnohí ho poznajú predovšetkým vďaka talianskemu návrhu oblečenia pre mužov. V roku 1971 založil svoju vlasnú módnú spoločnosť zvanú Armani a v roku 2001 získal titul najúspešnejšieho talianskeho dizajnéra, odhadujúc príjem na $1,7 miliardy. O päť rokov neskôr znova získal titul najúspešnejšieho talianskeho dizajnéra, pričom odborníci odhadli  nárast majetku na $4,1 miliardy.
 
Parfémy Giorgio Armani sú vždy unikátne. Zviditeľňujú sa svojou neodolateľnou vôňou, krásnym dizajnom flakónu a modernosťou. Medzi najnovší dámsky prírastok jednoznačne patrí parfém Giorgio Armani Acqua Di Gioia, ktorá sa vyznačuje kvetinovo aquatickým tónom vôní. Nesmieme však zabudnúť aj na staršie vône parfémov Armani. Patrí tu Giorgio Armani Acqua Di Gio, ktorá je neobyčajne ľahká, ale za to zmyselná. Elegantnosťou a orientálnou vôňou Vás určite očarí parfém Giorgio Armani Code Women. Ak chcete však byť milé dámy prirodzene sexy, určite by ste mali vyskúšať Giorgio Armani Emporio She. Nesmieme však zabudnúť ani na krásnu vôňu Giorgio Armani Emporio Diamonds a jej nástupkyňu Giorgio Armani Diamonds Intense, ktorá je ešte neodolateľnejšia. Dámsky parfém Giorgio Armani Idole D´Armani Vás očarí svojou kvetinovou vôňou. 
 
Giorgio Armani nezabudol ani na pánske parfémy. Medzi najznámejšie patrí parfém Giorgio Armani Code Men. Vyznačuje sa svojou korenistou vôňou. Pocit modernosti, mužnosti a slobody vo Vás vyvolá Giorgio Armani Emporio He. Giorgio Armani Attitude Vás zahrnie drevito orientálnou vôňou.
 
 
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách