Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
(celkom 6 výsledkov)
(celkom 6 výsledkov)

Somat prípravok do umývačiek riadu

Umývačka riadu dnes patrí k základnému vybaveniu kuchyne rovnako ako dres. Umývačka šetrí čas i Vaše ruky, spotrebujete menej vody a energie.

Umývanie riadu v umývačke je podstatne hygienickejšie ako klasické ručné. Somat Perfekt Gel patrí medzi novinky na trhu a splní prania slovenských zákazníkov uprednostňujúcich dávkovania čističa podľa potreby, tzn. podľa rôznej miery špinavého riadu či naplnenia umývačky. Somat Perfect Gel je prostriedok na umývanie riadu v umývačke, ktorý rovnako ako tablety perfektne odstraňuje aj tie najodolnejšie špiny.

Somat Extra Power Salt umožňuje dokonalú funkciu zmäkčovania zariadenia Vašej umývačky. Mäkká voda je predpokladom toho, aby čistiace prostriedky pôsobili optimálne a aby sa zabránilo tvorbe vápenatých usadenín. Zmäkčovacie zariadenie, ak je dostatočne naplnené špeciálnou solou, premení vodovodnú vodu na mäkkú. Pravidelne preto treba kontrolovať, či je v zásobníku dostatok soli. Používať treba výlučne špeciálnu soľ do umývačiek. Somat špeciálna soľ do umývačiek, ponúka najlepší predpoklad pre žiarivý výsledok oplachovania.

Somat Perfekt s aktívátorom nízkych teplôt je silný ako ešte nikdy! Má perfektné umývacie účinnky, dokonca aj pri nízkych teplotách. Extra silná receptúra naviac zaistí, že riad netreba vopred namáčať a oplachovať. S prípravkom Somat Perfekt ušetríte ako ešte nikdy, pretože má perfektnú účinnosť pri nízkych teplotách a prináša zníženie výdaja energie. Nový Somat Perfekt s aktivátorom nizkych teplôt umyje riad perfektne už pri telote 40 °C. Výsledkom sú skutočné výrazné úspory v spotrebe energie.

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách