Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
1234>(celkom 45 výsledkov)
1234>(celkom 45 výsledkov)

Bref čističe

 
Čistiace prostriedky Bref najdete v našom e-shope za neuveriteľné ceny. Tovar máme na 99 % skladom a doručíme ho k Vám do 24 hodín. 
 
Henkel je absolútnym inovátorom v kategórii Bref WC blokov. Ako prvý vyvinul gélový WC blok. Bref poskutuje vynikajúcu hygienickú čistotu, príjemnú vôňu a sviežosť na toalete a v kúpeľni.
 
Univerzálne čističe zároveň pomôžu zbaviť sa aj najodolnejšej špiny. Rok 2008 sa nesie vo znamení komfortného čistenia - Bref Tornado Aktívny prášok - použitie nemôže byť jednoduchšie. Biely prášok obohatený o modré hygienické čiastočky sa zmení na penu, ktorá čistí miesto Vás - a pre Vás. Pohodlné a veľmi účinné na nečistoty a vodný kameň. V roku 2009 je rada Bref rozšírená o Bref Tornado 100% Samočistíci gel - extra silný čistič vyvinutý na báze kyseliny chlorovodíkovej. Táto novinka sa vysporiada so špinou a vodným kameňom dokonca i pod vodnou hladinou. Zaistí dokonalú čistotu a dezinfekciu celej toalety.

 

Výrokby značky Bref

 

WC bloky: Bref WC gel, Bref DuoActiv WC blok, Bref tuhý WC blok

WC čističe: Bref 100% POWER gel 750ml,Bref 2in1 Universal 750ml, Bref Tornádo samočistiaci aktívny prášok do WC 4x100g / 8x100g

Univerzálne čističe: Bref Power na hrdzu, vodný kameň a zvyšky mydla, Bref Power dezinfekčný, Bref Power odmasťovací

 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách