Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť

DULUX VISUALIZER

Mobilná aplikácia DULUX Visualizer Vám jednoduchou a hravou formou uľahčí vybrať ideálnu farbu. Vďaka aplikácii budete okamžite vidieť výsledok.

V novej aplikácii sa môžete hráť so stovkami farieb a sledovať, ako sa Vám steny menia pred očami. Nebojte sa experimentovať. Stiahnite si do svojho prístroja (iPhone alebo zariadenie so systémom Android) bezplatnú aplikáciu a nasnímajte priestor, ktorý chcete vymalovať. Aplikácia Vám okamžite zobrazí priestor ako by vypadal v rôznach farbách.

Dômyselná technológia COLOUR PICKER Vám umožní inšpirovať sa hocičím z Vášho okolia, či už pestrofarebným vankúšom alebo obľúbeným obrazom. Keď nájdete farbu, ktorá sa Vám páči, aplikácia ju zaznamená a ihneď Vám ponúkne vhodnú kombináciu, ktorá sa premietne na stenách.

Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, nemusíte zúfať. Aplikácia umožňuje ukladať všetky Vaše nápady a predviesť ich rodine alebo priateľom. Dokonca Vám môže každý zaslať spätne vlastný jedinečný farebný návrh. Pozrieť ukážku aplikácie DULUX Visualizer.

DULUX Visualizer

Zdarma aplikácia dulux visualizer 

 Google Play apple_app_store_logo_700x466.png

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách