Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť

MIEŠANIE FARIEB

Páči sa Vám určitý odtieň farby? Vyskúšajte naše služby MIEŠACIEHO CENTRA BUGY. Stačí si len vybrať odtieň a s ostatným Vám radi pomôžeme. Miešame interiérové farby (DULUX, REMAL), fasádne farby (DULUX, BARLET), omietky (BARLET - silikón alebo akrylát), autofarby (BODY), priemyselné farby (HOSTEMIX), lazúry a farby na drevo a kov (DENAS, BAKRYLEX, DULUX).

Miešanie farieb Bugy.sk

1. ŠIROKÁ PALETA ODTIEŇOV

Na výber máte viac než 12 000 odtieňov. Miešame z viacerých vzorkovníkov RAL, ČSN, NCS, TELÚRIA, EUROTREND, JUB a DULUX. V každej kategórii máte zobrazené odtiene, z ktorých si môžete vybrať. V ponuke sú plno krycie farby alebo farby, ktoré zachovajú štruktúru. V prípade, že si chcete najprv vyskúšať farbu, môžeme Vám zaslať vzorku (jedná sa o najmenšie, kilové balenie).

2. KALKULÁCIA SPOTREBY

Zmerajte a napíšte nám o akú plochu v metroch štvorcových sa jedná (šírka x výška) a my Vám zašleme na mail ponuku, ktorá bude obsahovať celkovú kalkuláciu (množstvo, jednotlivé ceny, ...) V prípade, že si s výpočtom neviete poradiť, stačí nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme.

3. EXPRESNÁ DOPRAVA

Priamo v našich predajniach sa nachádza MIEŠACIE CENTRUM, preto Vám vieme farbu rýchlo pripraviť na odoslanie. Nemusíte tak strácať čas v obchodoch. Namiešanú farbu Vám zašleme do 48h počas pracovných dní. Pozrite si naše obchodné podmienky.

4. ODBORNÉ PORADENSTVO

V prípade akýchkoľvek nejasností alebo otázok nás neváhajte kontaktovať. Náš odborník na farby laky Vám ochotne poradí.
 
p. Ladislav Bečka
odborné poradenstvo v oblasti farieb-lakov
telefón: +421 917 53 53 77
e-mail: obchod@bugy.sk
Po-Pia: 7:30-17:30h
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách