Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
123456>(celkom 65 výsledkov)
123456>(celkom 65 výsledkov)

Lazúrovacie laky značky Xyladecor

 
Značka Xyladecor je synonymom pre moderný a inovatívny prístup k ochrane dreva a následnej starostlivosti o drevo. Vďaka týmto produktom Vás bude krása dreva tešiť oveľa dlhšie. Náterové hmoty Xyladecor chránia drevo nielen v interiéri, ale aj vo vonkajšom prostredí, kde pomáhajú zabraňovať negatívnym vplyvom počasia a umožňujú tak dosiahnúť oveľa dlhšiu životnosť všetkých drevených povrchov. Tak neváhajte a vyberte si z našej online ponuky Xyladecor výrobkov.
 
Na drevo pôsobia atmosférické a biologické vplyvy, ktoré ovplyvňujú životnosť a kvalitu dreva. Medzi atmosférické vplyvy patrí zmena obsahu vody v dreve, UV žiarenie a kolísanie teplôt ovplyvňujúce vlhkosť dreva. Drevo sa tak môže začať nadúvať, sťahovať, šedivieť až po vznik prasklín a oslabenie štruktúry dreva. Medzi biologické vplyvy, ktoré pôsobia na drevo patria huby spôsobujúce rozpad dreva, modranie až po drevokazný hmyz. Ak chcete, aby Vaše drevo bolo chránené pred spomínanými vplyvmi je potrebné drevo ošetriť a vytvoriť odolnosť. Práve výrobky značky Xyladecor dokážu vďaka inovatívnemu zloženiu správne chrániť drevo pred spomínanými vplyvmi.
 
V roku 2012 inovovala značka Xyladecor svoje výrobky. Okrem inovácie pribudli nové výrobky, ktoré sú charakteristické jedinečnými parametrami, ktoré zabezpečujú dlhšiu ochranu dreva. Dokonale tak vypĺňajú lazúry potrebné pre starostlivosť a ochranu dreva. Výrobky značky Xyladecor sú tak rozdelené podľa ich použitia na ošetrenie záhradného nábytku a terás, exteriérové a interiérové použitie. 
 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách