Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 99€

 
Milí zákazníci, cenníme si Vašu vernosť a preto pri nákupe nad 99€ Vám zašleme Váš tovar úplne zadarmo kuriérskou službou DHL, SDS pri váhe do 40kg. Pri objednávkach nižších ako 99€ sa bude účtovať poplatok uvedený nižšie v tabuľke. Pri objednávkach presahujúcich váhu nad 40kg bude vyrátaná individuálna suma za dopravu v závislosti od váhy (viď tabuľka nižšie).

 

Doprava kuriérskou službou DHL, SDS

 
Doprava balíkov do 24 h počas pracovných dní, platí pri objednávkach uskutočnených do 12.00h* (napr. objednávku uskutočníte v pondelok o 11:30, doručenie balíka kuriérskou spoločnosťou môžete očakávať v utorok). V prípade, že objednáte až po 12.00h, objednávka bude pripravovaná na expedovanie až nasledujúci pracovný deň (napr. objednám v pondelok o 12.15h, tovar bude pripravený na expedíciu v utorok a balík Vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou v stredu). Počas víkendu a štátnych sviatkov kuriérska spoločnosť balíky neexpeduje, preto ak objednáte počas týchto dní, doba dodania sa môže predĺžiť. Kuriérska spoločnosť DHL, SDS vopred telefonicky informuje zákazníka o čase doručenia objednávky.
 
*dodanie do 24h platí len pri balíkoch s platbou na dobierku!
 
SOBOTNÉ DORUČENIE
*možnosť dodania tovaru aj v sobotu, potrebné uviesť do objednávky - tretí krok objednávky POZNÁMKA
 
Kuriérskou spoločnosťou sú zasielané balíky do 40kg. Pri balíkoch prevyšujúcich túto hmotnosť, bude cena za dopravu upravená našim pracovníkom. Kupujúci bude telefonicky informovaný o zmene ceny za dopravu. Pri zmene veľkosti objednávky z dôvodu nedostatku tovaru alebo iných príčin, si vyhradzujeme právo na zmenu ceny za dopravu podľa nižšie uvedeného cenníka. 
 
Cena za prepravu kuriérom Cena dopravy
Kuriér DHL, SDS platba prevodom 3 €
Kuriér DHL, SDS platba na dobierku
3,99 €
 
Po expedovaní môžete sledovať Vašu zásielku prostredníctvom čísla zásielky na stránke www.dhlparcel.sk, elogclient.sds.sk/trackandtrace/Tracking.aspx. Číslo zásielky a kuriéra posielame e-mailom.
 
Pri objednávkach presahujúcich váhu 40kg bude doprava rátaná individuálne. V tabuľke nižšie sú uvedené sumy za dopravu s DPH.
 
     Váha        zásielky
 
Cena dopravy
41kg - 50kg
13€
51kg - 75kg
15€
76kg - 100kg
19€
101kg - 150kg
25€
151kg - 200kg
28€
201kg - 250kg
31€
251kg - 300kg
35€
 

Osobný odber v e-shope Bugy.sk

Balík si môžete vyzdvihnúť osobne zadarmo. Pri osobnom prevzatí si neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu a balenie. Spravidla býva prevzatie balíka nasledovný pracovný deň po pripavení balíka na predaj. Pracovník e-shopu Bugy Vás bude o termíne prevzatia telefonicky alebo e-mailom kontaktovať
 
Adresa predajne pre osobný odber:

Obchodný dom Kocka

Suterén /Predajňa Farby-Laky/

Na Sihoti 1168

026 01  Dolný Kubín

Po-Pia: 7:30 - 17:30


 

 

 

 

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách