Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
123>(celkom 30 výsledkov)
123>(celkom 30 výsledkov)

Lazúrovacie laky Belinka

 
Spoločnost' Belinka Belles je popredným slovinským výrobcom náterov na ochranu a dekoráciu dreva. Program náterov doplňuje program pre domácnost', spoločnost' sa však stále viac uplatňuje aj v oblasti stavebnej chémie. Spoločnost' Belinka Belles vyvinula za tri desat'ročia svojej existence svoju vlastnú technológiu a určila pevné meradlá kvality. Naše nátery na ochranu a dekoráciu dreva sú v súlade so svetovými smernicami v obore designu a architektúry a tým prispievajú k vyššej úrovni kultúry bývania. So znižovaním obsahu organických rozpúšt'adiel a použitím čo najekologickejších biocídov odstraňujeme všetky prípadné následky týchto náterov pre životné prostredie a zdravie, čím demonštrujeme svoju starostlivost' o zákazníkov.
 
Pre všetky naše výrobky sme získali certifikáty, ktoré potvrdzujú ich kvalitu, účinnost' a ekologickú prijatežnost'. Všetky obchodné postupy vykonávame podža štandardu kvality ISO 9001. V roku 2001 sme získali aj certifikát pre súlad systému zaobchádzania so životným prostredím s požiadavkami medzinárodného štandardu ISO 14001.
 
V e-shope Bugy nájdete kompletnú ponuku lazúrovacích lakov značky Belinka. Lazúrovacie laky Belinka máme na 95% skladom. Dodáme Vám ich do 24h kuriérom (podľa obchodných podmienok). Tak neváhajte a vyskúšajte nakúpiť lazúrovacie laky Belinka v e-shope Bugy, priamo z pohodlia Vášho domova. Ušetríte čas a peniaze.
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách