Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
(celkom 2 výsledkov)
Novinka
John Richmond Viva Rock, toaletná voda 50ml_1751449

John Richmond Viva Rock

Skladom
Cena od: 27,70 €
John Richmond "X" Woman, Toaletná voda 40ml_1751466

John Richmond "X" Woman

Skladom
Cena od: 35,00 €
(celkom 2 výsledkov)

Parfémy John Richmond

 
John Richmond je oslavou energie, kreativity, nepredvídateľnosti, mladosti a street kultúry. Každý krok je silne ovplyvnený hudbou, v zmesi “street chic”, vlastného štýlu a luxusnej presnosti. Tieto základné prvky filozofie viedli k ikonickým slangom, ktoré charakterizujú nespútanosť značky John Richmond. Samotný John je úzko spätý s hudobným priemyslom, oblieka hviezdy ako Madonna, Mick Jagger a Annie Lennoux.
 
Rozsah kategórií výrobkov sa neustále rozširuje. Okrem oblečenia, okuliarov, spodnej bielizne, plážového oblečenia, obuvi John Richmond zaviedol na trhu parfémy John Richmond a tiež získal licenčnú zmluvu na hodinky a šperky pod vlasnou značkou.
 
Prvú vôňu ktorú John Richmond predstavil pod svojou značkou je parfumovaná voda John Richmond . Je to vôňa s úžasnou ženskosťou, modernosťou a nezvyčajným “magnetizmom”. Vôňa je určená žene, ktorá miluje zmenu, život, je kreatívna, spoločenská a vášnívá. Svoju ženskosť rada podčiarkne modnymi doplnkami, chce pôsobiť zmyslene a príťažlivo. Jednoducho má svoj štýl a vždy je “trendy”.
 
„Chcel som vytvoriť vôňu, ktorá by svojím charakterom vyjadrovala tajomno ozdobnej zámky, luxus a ženskosť prívesku, jedinečnosť a pozoruhodnú osobnosť ženy John Richmond. To najvzácnejšie a najcennejšie si starostlivo chránime, uchovávame v súkromí sami pre seba. Dámsky parfém John Richmond je doplnok, ktorý žena venuje sama sebe, zdôrazňuje jej osobnosť a vyzdvihuje moderný spôsob života.“
John Richmond
 
Druhý parfém John Richmod je vôňa pre pánov John Richmond for Men. Táto vôňa je venovaná sebavedomému a nekonvenčnému mužovi, ktorý má svoje pravidlá a svoju mužnosť vyjadruje netradičným stýlom. Vôňa pulzuje energiou a rytmom. Je to revolúcia sviežosti a modernosti.
 
Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách