Doprava nad 99€ zadarmo
0948 807 803 - Volajte
0 položiek
Za 0,00 €
Košík - zaplatiť
12345...15 >(celkom 180 výsledkov)
12345...15 >(celkom 180 výsledkov)

GOSH dekoratívna kozmetika

Spoločnosť GOSH Cosmetics založil Einer Tjellsenom v roku 1945 ako farmaceutickú firmu v hlavnom meste Dánska v Kodani. Od farmaceutického zamerania prešla spoločnosť rozsiahlym vývojom a vďaka jej úspešnému pôsobeniu v roku 1979 predstavila na trh prvý prípravok pod značkou GOSH.

GOSH Cosmetics sa od svojho založenia stala dynamickou a dobre zabehnutou firmou s rýchlym rastom a expandovaním na svetové trhy. Dnes je GOSH Cosmetics progresívnou spoločnosťou oddanou svetu krásy, ktorá si kladie za cieľ vyvíjať prípravky najvyššej kvality s ohľadom na neustály technologický pokrok a potreby zákazníkov.

GOSH Cosmetics ponúka rozsiahly výber dekoratívnej kozmetiky, kozmetických doplnkov, vôní, pleťových a telových prípravkov, vlasovej starostlivosti, ako aj vlastné značky vyvíjané v spolupráci so známymi osobnosťami (Isabel Kristensen, Caroline Fleming) a medicínske výrobky.

Veľkej obľúbenosti vo svete a tiež u nás sa teší dekoratívna kozmetika GOSH, ktorá ponúka širokú škálu prípravkov na líčenie v množstve odtieňov. Tieto výrobky sú vyrábané bez parfumácie a pod prísnym kvalitatívnym dohľadom, pričom ich zloženie odráža najnovšie technológie a odtiene sa prispôsobujú neustále pribúdajúcim módnym trendom.

Heureka certifikat
Certifikát nakupuj bezpečne
Pricemania overené
Najnákup overené

Newsletter

Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách a novinkách